Uzun süreli ilişkiler oluşurken harika işler gelişir. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Danışmanlık

Hali hazırda ki yapınızı analiz eder, size uygun süreçleri ve topolojiyi tasarlarız.

Özel Çözümler

Sektörel çözümlerin yanı sıra özel çözümlerimiz ile bütçelerinizi hafitletmeyi misyon ediniriz.

VXLAN Danışmanlığı

Sektörel çözümlerin yanı sıra özel çözümlerimiz ile bütçelerinizi hafitletmeyi misyon ediniriz.

7/24 NOC Hizmeti

Kendi geliştirdiğimiz izleme sistemleri ile 7/24 İzmleme hizmeti sağlıyoruz.

Fortinet Ürün Ailesi

Dünya çapında ağ güvenliği çözümleri sunan Fortinet (NASDAQ: FTNT) bulunduğu sektörde pazar lideridir. Oluşabilecek tüm potansiyel güvenlik tehditlerine karşı dinamik yapısı sayesinde geniş, entegre ve yüksek performanslı koruma sağlamaktadır. Müşterilerimiz arasında ; 2012 Fortune Global 100 firmaları, dünya çapındaki işletmeler, servis sağlayıcılar ve kamu kurumları yer almaktadır.

Cisco Ürün Ailesi

Hayal edilen ile mümkün olan arasında bir köprü kurar.Cisco teknolojisi potansiyeli yüksek bir dünya yaratıyor.

Ağ ve Ağ Güvenliği

Arya-IT 2018 yılında kurulması ile birlikte, birikmiş 20 yıllık sektör tecrübesini, uçtan uca ``Bilişim`` desteği sunmak amacı ile kullanıyor. Desteğin içeriğinde ``HLD/LLD süreçleri``, sistem ve ağ tasarımları, tasarım danışmanlığı, kurulum ve güncel teknolojiler için sunumlar, ürün araştırmaları kapsamaktadır. Bizce yapıların %95'i yanlış kurgulardan dolayı uzun ve sancılı destek maliyeti oluşturuyor, bu noktada amacımız maliyetlerinizi minimuma indirip, sizinle farklı motivasyonları paylaşmayı hedeflemektir.

Microsoft Sistem Danışmanlığı

Linux Sistem Danışmanlığı

Sanallaştırma

Yedekleme Yönetimi

Open Souce Çözümler

DR & DRC Çözümleri

Maliyeti ve riski düşüren altyapılar

Arya IT'nin sistem entegrasyonu projelerindeki rolü, yazılım ve donanım katmanında en yüksek başarıya sahip ürünleri bir araya getirerek, tüm kurumsal iş süreçlerine gerçek verimi yakalayan uçtan uca ve eksiksiz çözümler sağlamaktır. Bu sayede kurumsal sistem entegrasyonu ile kurumsal performans göstergeleri her zaman yukarıyı gösterirken, BT operasyonlarında maliyetler ve riskler düşecektir. Arya-IT projelerinde maliyet odaklı uzman çözümler sunar.

Barındırma Hizmeti

Veri Merkezi Tasarımı

Veri Merkezi Güvenliği

Raporlama Hizmeti

%99,9 Uptime Veri Merkezleri

Türkiye çapında uçtan uca yüksek uptime sunan veri merkezleri ile çalışıyoruz. DC ve DRC çözümleriniz VXLAN mimarileri ile aynı subnet üzerinde veri kaybı olmadan barındırıyor, yedekliyor ve güvenliğini sağlıyoruz.

27001 & PCI Standartlarında Sızma Testi

“Güvenlik bir ürün değil, bir süreçtir.” düsturundan hareketle müşterilerimizin yapılan çalışma esnasında olduğu kadar, çalışma sonrasında da yanındayız. Mükemmeli hedefleyen hizmet anlayışımız ile alışılagelmiş siber güvenlik hizmetlerinin de ötesinde, müşterilerimizin fikirlerine ve ihtiyaçlarına odaklı yeni ve kaliteli çözümler üretmeye devam ediyoruz. Alanında uzman ve araştırma odaklı ekip arkadaşlarımız, sürekli büyüyerek gelişen insan kaynaklarımız ve sektörde edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi güvenlik çözümlerini sunuyoruz.

Güvende misiniz?

“Güvenlik bir ürün değil, bir süreçtir.” düsturundan hareketle müşterilerimizin yapılan çalışma esnasında olduğu kadar, çalışma sonrasında da yanındayız. Mükemmeli hedefleyen hizmet anlayışımız ile alışılagelmiş siber güvenlik hizmetlerinin de ötesinde, müşterilerimizin fikirlerine ve ihtiyaçlarına odaklı yeni ve kaliteli çözümler üretmeye devam ediyoruz. Alanında uzman ve araştırma odaklı ekip arkadaşlarımız, sürekli büyüyerek gelişen insan kaynaklarımız ve sektörde edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi güvenlik çözümlerini sunuyoruz.

Voyager Hotspot

KVKK Danışmanlığı

27001 Süreç Danışmanlığı

Hayal edilen ile mümkün olan arasında bir köprü kurar.

Cisco teknolojisi potansiyeli yüksek bir dünya yaratıyor.

Geleneksel güvenlik neden işe yaramıyor...

Güvenlik konusunda bulunduğumuz noktanın ötesine geçmemizi engelleyen çok önemli bir sorun vardır: bu sorun bilinen bir şeyin aranmasıdır- bilinen hash, IP adresi, zafiyet, davranış.

Bilgisayar korsanları sonunda güvenlik yazılımını geçmek için yeterli maskeleme teknikleri kullanabilirler ve sunucu veya dizüstü bilgisayar bir kez daha saldırı kurbanı olur. Bu kötücül kodu, güvenlik önlemlerini aşmak için indirilen veya oluşturulan araçlarla değiştirmek son derece kolaydır. Temel kodlama becerilerine sahip herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Sağdaki diyagramda genellikle birbiri ile birlikte kullanılarak bilinen bileşenlerden oluşan bir ikili oluşturan ve görünürde tamamen yeni, bilinmeyen ve iyicil algılama sağlayan birkaç maskeleme tekniği verilmiştir.

Bilgisayar korsanları maskeleme teknikleri ile kötücül kodu yerleştirmek ve saldırılarına devam etmek için farklı vektörler veya yollar kullanmaktadır. En yaygın saldırı vektörleri sağ tarafta listelenmiştir. Saldırılar tek vektörlü veya çok vektörlü, daha karmaşık bir saldırının parçası olabilir.

Akıllı AI mekanizmasıyla SentinelOne

Şirketler uç nokta koruması için sayısız yazılım kullanıyor- antivirüs, anti-malware, masaüstü güvenlik duvarları, saldırı algılama, zafiyet yönetimi, web filtresi, anti-spam ve liste uzayıp gidiyor. Dahası bütün bu çözümler kullanılırken bile yüksek profile sahip şirketler yine de zarar görebilmektedir.
Daha Fazla

Tek nokta sanallaştırma teknolojisi

CloudStack, altyapı bulut hizmetlerini oluşturmak, yönetmek ve dağıtmak için açık kaynaklı bir bulut bilgi işlem yazılımıdır. Sanallaştırma için KVM, VMware vSphere, VMware ESXi, VMware vCenter ve XenServer / XCP gibi mevcut hiper denetleyicileride kullanabilir.

Herşeyi sanallaştırın

Firewall, Load Balancer, DHCP, DNS, Server, mimarilerinizi TCP-IP bağımsız sanallaştırın,  Full-Stack ve SDX mimariye hoşgeldiniz.

Private ve Public Cloud mimarisi

Site-Replicasyon, Backup ve yapısal yedeklilik mekanizmaları ile Public ve Private Cloud kurugusunu oluşturabilirsiniz. SSL-VPN yada IpSec VPN yapılarınızı tamamen yedekli oluşturabilirsiniz.

Tek bir arayüzde herşey; CloudStack

Apache CloudStack, bir Hizmet (IaaS) bulut bilgi işlem platformu olarak son derece kullanılabilir, yüksek ölçeklenebilir altyapı olarak, sanal makinelerin büyük ağları dağıtmak ve yönetmek için tasarlanmış açık kaynak yazılımdır. CloudStack, genel bulut hizmetleri sunmak için bir dizi hizmet sağlayıcısı ve birçok şirket tarafından şirket içi (özel) bulut teklifi sunmak veya karma bulut çözümünün bir parçası olarak kullanılır.

Datacenter Hizmeti

Yönetmeliğe uygun datacenter tasarımı, dökümantasyon, yönetmelik testleri ile bir adım öndesiniz

Dökümantasyon

Merkez bankası ve BDDK denetimlerine eksiksiz başlayın

IK ve Süreç Danışmanlığı

6 Yıllık deneyim ile uçtan uca süreç danışmanlığı (PCI,ISO, Merkez Bankası)

6493 Sayılı E-Para Yönetmeliği Adına Herşey!

Rehbere göre Ödeme Hizmetleri Alanındaki İş Modelleri aşağıda belirtilmiştir;
- Ödeme Hesabı İşletimi (Hesap Açma, Para Yatırma, Para Çekme)
- Para Transferi
- Sanal POS
- Fiziki POS
- Elektronik Para (Ön Ödemeli Kart) İhraç ve Kabulü
- Dijital Cüzdan
- Mobil Ödeme
- Mobil Ödemelere Aracılık
Yukarıda ki iş modellerinin tamamı için IK, Süreç, IT, Güvenlik, Datacenter hizmetleri için tek nokta Arya-IT...

0 Sonuçlanmış Teklif

0 Mutlu Müşteri

0 Tamamlanmış Proje

Open source ürünlerimiz ile maliyeti azaltıyor ve ölçeklenebilir hizmetler sunuyoruz.

Zaman kazandırıyoruz

Hızlı ve yetkin takım arkadaşlarımız ile 1 saatten kısa bir zamanda hızlı, güvenli çözüm sağlıyoruz.

Uygun maliyet

Bütün taleplerinizi için uygun fiyat avantajı sağlıyoruz, kendi geliştirdiğimiz ürünlerimizle bütçelerinizi hafifletiyoruz.

Tümleşik çözümler

Tümleşik çözümler sunuyoruz, ekipmanlarınızı birbiri ile uyumlu çalışacak şekilde seçiyoruz.